تصویب اعتبارنامه ۲۷۱ نماینده مجلس یازدهم + اسامی

در آتی بوک atibook.ir مطلب تصویب اعتبارنامه ۲۷۱ نماینده مجلس یازدهم + اسامی مشاهده می کنید

آرمان شرق:اعتبارنامه منتخبان مجلس یازدهم به جز سه منتخب، در جلسه علنی امروز مجلس تصویب شد.

به گزارش آرمان شرق و به نقل از ایسنا، در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی بررسی گزارش شعب ۱۵ گانه در مورد اعتبارنامه منتخبان در دستور کار قرار گرفت و سخنگوهای هر شعبه گزارش شعب را به صورت جداگانه قرائت کردند.

پس از قرائت گزارش تک تک شعب در صحن علنی درباره تائید اعتبارنامه ها، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی تصویب اعتبارنامه منتخبان در صحن علنی را اعلام کرد و بدین ترتیب کار این نمایندگان رسمیت یافت.

به گزارش ایسنا تعداد نمایندگان مجلس یازدهم ۲۹۰ نفر است که این دوره کارش را با ۲۷۶ نماینده آغاز کرد، دو منتخب تهران و آستانه اشرفیه فوت کردند، مدرک تحصیلی یکی از منتخبان تایید نشد و تکلیف ۱۱ منتخب هم در دور دوم انتخابات تعیین خواهد شد.

در جلسه امروز مجلس اعتبارنامه ۲۷۱ منتخب تایید شد و تنها تایید اعتبارنامه سید کاظم دلخوش، غلامرضا تاج‌گردون و حسین محمدصالحی از سوی شعب اعلام نشد.

اسامی منتخبانی که اعتبارنامه آن‌ها در شعب ۱۵ گانه تصویب شده به شرح زیر است:

شعبه ۱

۱-  سیدمحمد مولوی از حوزه انتخابیه آبادان

۲- سید مجتبی محفوظی از حوزه انتخابیه آبادان

۳- جلیل مختار از حوزه انتخابیه آبادان

۴- رحیم زارع از حوزه انتخابیه آباده

۵-  غلامرضا مرحبا از حوزه انتخابیه آستارا

۶-  رضا حاجی پور از حوزه انتخابیه آمل

۷-  حسن شجاعی علی آبادی از حوزه انتخابیه ابهر، خرمدره و سلطانیه

۸-  محمدحسن آصفری از حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب

۹-  علی اکبر کریمی از حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب

۱۰- علی نیکزاد از حوزه انتخابیه اردبیل

۱۱-  سیدکاظم موسوی از حوزه انتخابیه اردبیل

۱۲- صدیف بدری از حوزه انتخابیه اردبیل

۱۳- سید صادق طباطبایی نژاد از حوزه انتخابیه اردستان

۱۴-  محمدرضا دشتی اردکانی از حوزه انتخابیه اردکان

۱۵-  قدرت الله حمزه از حوزه انتخابیه اردل، فارسان و کوهرنگ

۱۶-  روح الله حضرت پور طلاتپه از حوزه انتخابیه ارومیه

۱۷-  سید سلمان ذاکر از حوزه انتخابیه ارومیه

۱۸-  وحید جلال زاده از حوزه انتخابیه ارومیه

شعبه ۲

۱-کیومرث سرمدی از حوزه انتخابیه اسدآباد

۲- امان الله حسین پور از حوزه انتخابیه اسفراین

۳- امیرحسین بانکی پورفر از حوزه انتخابیه اصفهان

۴ – زهرا شیخی مبارکه از حوزه انتخابیه اصفهان

۵- عباس مقتدایی از حوزه انتخابیه اصفهان

۶- مهدی طغیانی از حوزه انتخابیه اصفهان،

۷- حسین میرزایی از حوزه انتخابیه اصفهان،

۸- مسلم صالحی از حوزه انتخابیه اقلید،

۹- محمد خدابخشی از حوزه انتخابیه الیگودرز،

۱۰- فریدون حسنوند از حوزه انتخابیه اندیمشک،

۱۱- احمد محرم زاده یخ فروزان از حوزه انتخابیه اهر و هریس،

۱۲- سید کریم حسینی از حوزه انتخابیه اهواز و باوی،

۱۳- مجتبی یوسفی از حوزه انتخابیه اهواز و باوی،

۱۴- عبدالله ایزدپناه از حوزه انتخابیه باغملک،

۱۵- عبدالناصر درخشان از حوزه انتخابیه ایرانشهر،

۱۶- سارا فلاحی از حوزه انتخابیه ایلام،

۱۷- علی اکبر بسطامی از حوزه انتخابیه ایلام

شعبه ۳

۱- مهدی سعادتی بیشه سری از حوزه انتخابیه بابل

۲- علی کریمی فیروزجایی از حوزه انتخابیه بابل

۳- علی اصغر باقرزاده از حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار

۴- صمدالله محمدی از حوزه انتخابیه بافق و رامهرمز

۵- سیدمحمد پاکمهر از حوزه انتخابیه بجنورد

۶- محمد وحیدی از حوزه انخابیه بجنورد

۷- عباس گودرزی از حوزه انتخابیه بروجرد

۸- فاطمه مقصودی از حوزه انتخابیه بروجرد

۹- امیرقلی جعفری بروجنی از حوزه انتخابیه بروجن

۱۰- غلامرضا نوری از حوزه انتخابیه بستان آباد

۱۱- موسی غضنفرآبادی از حوزه انتخابیه بم

۱۲- محمد باقری از حوزه انتخابیه بناب

۱۳- احمد دنیامالی از حوزه انتخابیه بندر انزلی

۱۴- منصور آرامی از حوزه انتخابیه بندرعباس و قشم

۱۵-  محمد آشوری تازیانی از حوزه انتخابیه بندرعباس و قشم،

۱۶- احمد مرادی از حوزه انتخابیه بندرعباس و قشم

۱۷- احمد جباری از حوزه انتخابیه بندر لنگه

۱۸- حبیب آقاجری از حوزه انتخابیه بندرماهشهر و امیدیه

۱۹- روح الله عباسپور از حوزه انتخابیه بوئین زهرا

شعبه ۴

۱- عبدالکریم جمیری از حوزه انتخابیه بوشهر

۲- انور حبیب زاده از حوزه انتخابیه بوکان

۳- محمد روشن فکر از حوزه انتخابیه بویراحمد

۴- عیسی جعفری از حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ

۵- محمدطلا مظلومی از حوزه انتخابیه بهبهان

۶- غلامرضا شریعتی از حوزه انتخابیه بهشهر

۷- حسین خسروی از حوزه انتخابیه بیرجند

۸- عباس جهانگیرزاده از حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار

۹- فرهاد بشیری از حوزه انتخابیه پاکدشت

۱۰- آرش زره تن از حوزه انتخابیه پاوه

۱۱- سیدحمیدرضا کاظمی از حوزه انتخابیه پلدختر

۱۲- کمال حسین پور از حوزه انتخابیه پیرانشهر

۱۳- رجب رحمانی از حوزه انتخابیه تاکستان

۱۴- جلیل رحیمی جهان آبادی از حوزه انتخابیه تربت جام، تایباد و باخرز

۱۵- محسن زنگنه از حوزه انتخابیه تربت حیدریه

۱۶- سید جلیل میرمحمدی از حوزه انتخابیه تفت و میبد

۱۷- سید شمس الدین حسینی از حوزه انتخابیه تنکابن

شعبه ۵

۱- محمدحسین فرهنگی از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو،

۲- روح الله متفکر آزاد از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو،

۳- محمدرضا میرتاج الدینی از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو،

۴- علیرضا منادی سپیدان از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو،

۵- مسعود پزشکیان از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو،

۶- احمد علیرضا بیگی از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو،

۷- محمدمهدی مفتح از حوزه انتخابیه تویسرکان،

۸– ذبیح الله اعظمی ساردویی از حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد،

۹- معین الدین سعیدی از حوزه انتخابیه چابهار، کنارک، نیکشهر، قندشهر،

۱۰- حسین عباس زاده از حوزه انتخابیه چناران و بینالود،

۱۱– اسماعیل حسین زهی از حوزه انتخابیه خاش، میرجاوه، نصرت آباد و کورین،

۱۲- سید البرز حسینی از حوزه انتخابیه خدابنده،

۱۳- مهرداد ویس کرمی از حوزه انتخابیه خرم آباد و چگینی،

۱۴- مرتضی محمودوند از حوزه انتخابیه خرم آباد و چگینی،

۱۵- سید لفته احمد نژاد از حوزه انتخابیه خرمشهر،

۱۶- سید علی نظری خانقاه از حوزه انتخابیه خلخال و کوثر،

۱۷- علیرضا نظری از حوزه انتخابیه خمین

۱۸_ محمد رضا رضایی کوچی از حوزه انتخابیه جهرم

شعبه ۶: حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

۱- سمیه رفیعی

۲- عبدالحسین روح الامینی نجف آباد

۳- مجتبی توانگر

۴- غلامحسین رضوانی

۵- عزت الله اکبری تالارپشتی

۶- سیداحسان خاندوزی

۷- بیژن نوباوه وطن

۸- محمدباقر قالیباف

۹- سیدعلی یزدی خواه

۱۰- زهره سادات لاجوردی

۱۱- فاطمه قاسم پور

۱۲- ابوالفضل عمویی

۱۳- سیدنظام الدین موسوی

۱۴- زهره الهیان

۱۵- احمد نادری

۱۶- روح الله ایزدخواه

۱۷- علی خضریان

۱۸- مالک شریعتی نیاسر

۱۹- سیدمحسن دهنوی

۲۰- رضا تقی پور انوری

۲۱- سیدرضا تقوی

۲۲- مهدی شریفیان

۲۳- الیاس نادران

۲۴- سیدمصطفی آقامیرسلیم

۲۵- مرتضی آقاتهرانی

۲۶- اقبال شاکری

۲۷- مجتبی رضاخواه

۲۸- محسن پیرهادی

۲۹- سیدمحمود نبویان

شعبه ۷

۱ محمدتقی نقدعلی از حوزه انتخابیه خمینی شهر،

۲- اکبر احمدپور از حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار،

۳- عادل نجف زاده از حوزه انتخابیه خوی و چایپاره،

۴- محمدجواد عسکری از حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت،

۵- علی اکبر علیزاده برمی از حوزه انتخابیه دامغان،

۶- حسن رزمیان مقدم از حوزه انتخابیه درگز،

۷- سید احمد آوایی از حوزه انتخابیه دزفول،

۸- قاسم ساعدی از حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه،

۹- ابراهیم رضایی از حوزه انتخابیه دشتستان،

۱۰-  غلامحسین کرمی از حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان،

۱۱- سید احمد رسولی نژاد از حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه،

۱۲- حسین گودرزی از حوزه انتخابیه دورود و ازنا،

۱۳- ابراهیم متینیان از حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر،

۱۴- غلامعلی کوهساری از حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر،

۱۵- حسن نوروزی از حوزه انتخابیه رباط کریم،

۱۶- حسن لطفی از حوزه انتخابیه رزن

شعبه ۸

۱- علی آقازاده از حوزه انتخابیه رشت

۲- محمدرضا احمدی از حوزه انتخابیه رشت

۳- جبار کوچکی نژاد از حوزه انتخابیه رشت

۴- حسین جلالی از حوزه انتخابیه رفسنجان و انار

۵- مهرداد گودرزوند از حوزه انتخابیه رودبار

۶- محمد صفری از حوزه انتخابیه رودسر

۷- حبیب الله دهمرده از حوزه انتخابیه زابل، زهک، هیرمند

۸- محمد سرگزی از حوزه انتخابیه زابل، زهک و هیرمند

۹- حسینعلی شهریاری از حوزه انتخابیه زاهدان

۱۰- عفت شریعتی از حوزه زرند وکوهبنان

۱۱- مصطفی طاهری از حوزه انتخابیه زنجان

۱۲- منصورعلی زارعی از حوزه انتخابیه ساری و میاندرود

۱۳- علی بابایی از حوزه انتخابیه ساری

۱۴- علی حدادی از حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان

۱۵- محمد سبزی از حوزه انتخابیه ساوه

۱۶- بهروز محبی از حوزه انتخابیه سبزوار

۱۷- علی اصغر عنابستانی از حوزه انتخابیه سبزوار

شعبه ۹

۱- محسن علیزاده از حوزه انتخابیه سپیدان

۲- یوسف داودی از حوزه انتخابیه سراب

۳- ملک فاضلی از حوزه انتخابیه سراوان

۴- عبدالعلی رحیمی مظفری از حوزه انتخابیه سروستان

۵- بهزاد رحیمی از حوزه انتخابیه سقز و بانه

۶- یعقوب رضازاده از حوزه انتخابیه سلماس

۷- عباس گلرو از حوزه انتخابیه سمنان

۸- سید جواد حسینی کیا از حوزه انتخابیه سنقر

۹- محسن فتحی از حوزه انتخابیه سنندج

۱۰- سید مهدی فرشادان از حوزه انتخابیه سنندج

۱۱- شهباز حسن پور بیگلری از حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر

۱۲- مجید ناصری نژاد از حوزه انتخابیه شادگان

۱۳- محمود احمدی بیغش از حوزه انتخابیه شازند

۱۴- علی اصغر خانی از حوزه انتخابیه شاهرود

۱۵- حسن همتی از حوزه انتخابیه شاهین دژ و تکاب

۱۶- حسینعلی حاجی دلیگانی از حوزه انتخابیه شاهین شهر، برخوار و میمه

۱۷- جعفر راستی از حوزه انتخابیه شبستر

۱۸- محمد کعب عمیر از حوزه انتخابیه شوش

شعبه ۱۰

۱- سهراب گیلانی از حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند

۲- مصطفی رضاحسینی قطب آبادی از حوزه انتخابیه شهربابک

۳- سمیه محمودی از حوزه انتخابیه شهررضا و دهاقان

۴- احمد راستینه از حوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سامان

۵- حسین حق وردی از حوزه انتخابیه شهریار، شهرقدس و ملارد

۶- جعفر قادری از حوزه انتخابیه شیراز

۷- علیرضا پاک فطرت از حوزه انتخابیه شیراز

۸- ابراهیم عزیزی از حوزه انتخابیه شیراز

۹- روح الله نجابت از حوزه انتخابیه شیراز

۱۰- علی جدی از حوزه انتخابیه شیروان

۱۱- حسن محمدیاری از حوزه انتخابیه طوالش، رضوانشهر و ماسال

۱۲- رحمت الله نوروزی از حوزه انتخابیه علی آباد کتول

۱۳- مجید نصیرایی از حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه

۱۴- سیداحسان قاضی زاده هاشمی از حوزه انتخابیه فریمان و سرخس

۱۵- حجت الله فیروزی از حوزه انتخابیه فسا

۱۶- سیدناصر موسوی لارگانی از حوزه انتخابیه فلاورجان

۱۷- خلیل بهروزی فر از حوزه انتخابیه فومن و شفت

شعبه ۱۱

۱- محمدمهدی فروردین از حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و کارزین

۲- کمال علیپور خنکداری از حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ

۳- کیوان مرادیان کوچک سرایی از حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ

۴- سلمان اسحاقی از حوزه انتخابیه قائنات و زیرکوه

۵- پرویز اوسطی از حوزه انتخابیه قروه و دهگلان

۶- فاطمه محمدبیگی از حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز

۷- لطف الله سیاهکلی از حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز

۸- شهریار حیدری از حوزه اتخابیه قصیرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب

۹- مجتبی ذوالنوری از حوزه انتخابیه قم

۱۰- احمد امیرآبادی فراهانی از حوزه انتخابیه قم

۱۱- علیرضا زاکانی از حوزه انتخابیه قم

۱۲- علی آذری از حوزه انتخابیه قوچان و فاروج

۱۳- فریدون عباسی دوانی از حوزه انتخابیه کازرون و کوهچنار

۱۴- محمدجواد ساداتی نژاد از حوزه انتخابیه کاشان، آران و بیدگل

۱۵- جواد نیک بین از حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن و خلیل آباد

۱۶- محمد عسگری از حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس

شعبه ۱۲

۱- محمدرضا پورابراهیمی داورانی از حوزه انتخابیه کرمان و راور

۲- محمدمهدی زاهدی از حوزه انتخابیه کرمان و راور

۳- عبدالرضا مصری از حوزه انتخابیه کرمانشاه

۴- محمد رشیدی از حوزه انتخابیه کرمانشاه

۵- حسین حاتمی از حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند

۶- موسی احمدی از حوزه انتخابیه دیر، جم و عسلویه

۷- علی رضایی از حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین

۸- محمدرضا مبلغی از حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان

۹- سیدمحمد موحد از حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام

۱۰- منصور شکراللهی از حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب

۱۱- غلامرضا منتظری از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا

۱۲- رمضانعلی سنگدوینی از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا

۱۳- اردشیر مطهری از حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان

۱۴- ولی اسماعیلی از حوزه انتخابیه گرمی

۱۵- سیدمسعود خاتمی از حوزه انتخابیه گلپایگان

۱۶- محمد صفایی درویی از حوزه انتخابیه گناباد و بجستان

۱۷- امان قلیچ شادمهر از حوزه انتخابیه گنبدکاووس

شعبه ۱۳

۱- شیوا قاسمی پور از حوزه انتخابیه مریوان و سرآباد

۲- معصومه پاشایی بهرام از حوزه انتخابیه مرد و جلفا

۳- پروین صالحی مبارکه از حوزه انتخابیه مبارکه

۴- پرویز محمد نژاد قاضی محله از حوزه انتخابیه لنگرود

۵- رسول فرخی میکال از حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل

۶- سید موسی موسوی از حوزه انتخابیه لامرد و مهر

۷- حسین حسین زاده از حوزه انتخابیه خنج، لارستان و گراش

۸- حسین بامیری از حوزه انتخابیه لردگان

۹- مرتضی خاتمی نماینده ماهنشان و ایجرود

۱۰- علیرضا سلیمی از حوزه انتخابیه محلات

۱۱- محمد علی پور رحتی از حوزه انتخابیه ماکو و چالدران

۱۲- علی علیزاده از حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر

۱۳- جلال رشیدی کوچی از حوزه انتخابیه مرودشت، پاسارگان و ارسنجان

۱۴- علیرضا ورناصری از حوزه انخابیه مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل

۱۵- محمود عباس زاده مشگینی از حوزه انتخابیه مشگین شهر

۱۶- احمد آزادیخواه از حوزه انتخابیه ملایر

۱۷- هادی بیگی نژاد از حوزه انتخابیه ملایر

شعبه ۱۴

۱- سیدعلی موسوی از حوزه انتخابیه ملکان

۲- جواد کریمی قدوسی از حوزه انخابیه مشهد

۳- فاطمه رحمانی از حوزه انخابیه مشهد

۴- امیرحسین قاضی زاده هاشمی از حوزه انخابیه مشهد

۵- نصرالله پژمان فر از حوزه انخابیه مشهد

۶- محمدحسین حسین زاده بحرینی از حوزه انخابیه مشهد

۷- مجید انصاری از حوزه انخابیه ممسنی و رستم

۸- جلال محمودزاده از حوزه انتخابیه مهاباد

۹- محمدرضا صباغیان بافقی از حوزه انتخابیه مهریز، بافق و ابرکوه

۱۰- مهدی عیسی زاده از حوزه انتخابیه میاندوآب

۱۱- مهدی اسماعیلی از حوزه انتخابیه میانه

۱۲- حسین رئیسی از حوزه انتخابیه میناب

۱۳- رضا آریانپور از حوزه انتخابیه مینودشت

۱۴- الهام آزاد از حوزه انتخابیه نائین و خور و بیابانک

۱۵- ابوافضل ابوترابی از حوزه انتخابیه نجف آباد

۱۶- رحمت الله فیروزی از حوزه انتخابیه نطنز و قمصر

۱۷- علی زنجانی از حوزه انتخابیه نقده و اشنویه

شعبه ۱۵

۱- ولی الله فرزانه از حوزه انتخابیه نور و محمودآباد

۲- محمدعلی محسنی بندپی از حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت

۳- علیرضا شهبازی از حوزه انتخابیه نهاوند

۴- مصطفی نخعی از حوزه انتخابیه نهبندان وسربیشه

۵- فرهاد طهماسبی از حوزه انتخابیه نی ریز و استهبان

۶- احسان ارکانی از حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه

۷- هاجر چنارانی از حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه

۸- حسین نوش آبادی از حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک

۹- الله وردی دهقانی از حوزه انتخابیه ورزقان

۱۰- سیدحمزه امینی از حوزه انتخابیه هشترود

۱۱- حمیدرضا حاجی بابایی از حوزه انتخابیه همدان و فامنین

۱۲- احمد حسین فلاحی از حوزه انتخابیه همدان و فامنین

۱۳- محمدصالح جوکار از حوزه انتخابیه یزد

۱۴- شارلی انزیه تکیه حائز از حوزه انتخابیه مسیحیان آشوری کلدانی

۱۵- روبرت بیگلریان از حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی جنوب ایران

۱۶- آرا شاوردیان از حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی شمال ایران

۱۷- اسفندیاری اختیاری کسنویه از حوزه انتخابیه زرتشتیان

۱۸- همایون سامه یح از حوزه انتخابیه کلیمیان

ممنون بابت بازدید از سایت آتی بوک atibook.ir