1

  • Û±Û· شهریور Û±Û³Û¹Û·
  • Û¸:Û²Û³

اعتراف یک مقام ارشد کاخ سفید

 

 

سرمقاله روزنامه واقعه – شنبه ۱۷ شهریورماه ۹۷ شماره ۲۹۱۰

به قلم محمدصادق طاهری – مدیرمسئول روزنامه واقعه

اعتراف یک مقام ارشد کاخ سفید

 

این حرف های برآمده از نفرت ایرانی، نسبت به آمریکا نیست.این نوشته ی یک مقام ارشد کاخ سفید است که از قضا توسط ترامپ منصوب شده… حرفهایش را بخوانید:

– من بخشی از دولت هستم که آمریکا را از دست ترامپ نجات می دهد. من و دیگر همکارانم در کاخ سفید مجبوریم تمام اسناد و پیمان های مهم را از روی میز این آدم جمع کنیم تا مبادا فرصت امضا یا پاراف پیدا کند.

در واقع ما محافظان آمریکا هستیم و ترامپ، عامل تخریب و زیان برای کشور! اما… تلخ تر از این مسائل، تحمل این درد است که ما به عنوان یک ملت، چگونه اجازه داده ایم کسی که به هیچ چیز پایبند نیست، این بلا را سرمان بیاورد و ما را با خود به ورطه ی سقوط بکشاند؟!؟ (ترجمه آزاد)

***

کاش بعد از خواندن این نوشته، نیم ساعت وقت بگذارید و اظهارات مقامات کشور خودمان، از رهبری گرفته تا روسای قوا، وزرا و نمایندگان و مسئولینی را که طی دو سال قبل ایراد شده، مرور کنید.

بحث ما اثبات بی اعتبار بودن ترامپ نیست. تاکید ما این است که مردم بدانند، آمریکا و رئیس جمهور آمریکا و دولت آمریکا، برخلاف تبلیغات مسموم جهانی که
می خواند آنها را مانیفیست حاکمیتی دنیا و منشور دمکراتیک بشر معرفی کنند، همین چیزی است که مقام ارشد کاخ سفید بدان اعتراف کرده و ما سالها است بر آن اصرار می ورزیم. واقعیتی که متاسفانه بعضی از ما، بعد از چهل سال هنوز به آن واقف نشده ایم.

Share This Post

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای آتی بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.