تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۸

, مترجم : محمد حسن لو

 

 

شرکت خودروسازی فراری ایتالیا به قلم خبرنگار ایتالیایی کتابی گران قیمت درباره تاریخچه و چشم‌انداز این شرکت تهیه کرده است که قرار است به تعداد محدود به فروش برسد.


کتاب 30هزار دلاری کارخانه خودروسازی فراری

 

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (آتی بوک)  ریل کلیرلایف، به طور حتم هیچ کس نمی‌تواند با مبلغی معادل ۳۰هزار دلار یک ماشین لوکس ساخت شرکت فراری ایتالیایی را تهیه کند ولی خبر خوب این است که با این مبلغ قادر به تهیه کتاب لوکس این شرکت خواهد بود.

این کتاب توسط «پینو آلیوی» خبرنگار و نویسنده ایتالیایی با عنوان «نسخه هنری فراری» نوشته شده است که در ۵۱۴ صفحه مطالب و تصاویر جذابی برای علاقمندان به محصولات شرکت خودروسازی ایتالیایی فراهم کرده است. در حقیقت تصاویر نایاب استفاده شده در این کتاب قیمت آن را به ۳۰هزار دلار رسانده است.

کتاب حاوی اطلاعات ناگفته‌ای درباره تاریخچه پیدایش شرکت خودروسازی ایتالیایی بوده و اینکه در آینده قرار است چه هدف و چشم‌اندازی را دنبال کند. نویسنده پیش از این نیز در سال ۱۹۸۸ کتابی با عنوان فراری منتشر کرده بود که در آن سال با فروش عجیبی روبرو شد.

کتاب فعلی یعنی نسخه هنری فراری در جعبه‌ای عجیب از جنس فلز آلومینیوم عرضه شده است که طراحی این جعبه را نیز یکی از هنرمندان مشهور ایتالیایی به نام «مارک نیوسان» برعهده داشته است. نیوسان از سوی مجله تایم در لیست بانفوذترین انسان‌های روی زمین معرفی شده بود. جلد این کتاب با الهام از موتور ۱۲سیلندر خودروهای فراری طراحی شده است.

گفتنی است تنها ۲۵۰ نسخه از این کتاب منتشر شده است که قرار است توسط شرکت فراری از ماه اکتبر برای فروش عرضه شود.

 

 

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای آتی بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.