در قالب جشنواره خلیج فارس؛

با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

 

تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۲

 

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با اشاره به برنامه روز ملی خلیج فارس در این استان گفت: در این مراسم از اندیشمندان،‌ پژوهشگران و نویسندگانی که در حوزه خلیج فارس کتاب و مقاله‌های تخصصی نگاشته‌اند با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تقدیر شد.


پژوهشگران و نویسندگان حوزه خلیج فارس تجلیل شدند

 

علیرضا درویش‌نژاد؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (آتی بوک)، عنوان کرد: در مراسم روز ملی خلیج فارس و جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس که صبح امروز (دوشنبه دهم اردیبهشت) در بندرعباس برگزار شد، سید عباس صالحی؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی،‌ فریدون همتی؛ استاندار هرمزگان، ‌جمعی از  نمایندگان مجلس شورای اسلامی و چهره‌های ملی و فرهیختگان بندرعباس حضور داشتند، برنامه‌های فرهنگی و هنری مختلفی برگزار شد.
 
وی افزود: در ابتدای مراسم‌های امروز کتابخانه تخصصی خلیج فارس در فرهنگسرای طوبی افتتاح شد؛ کتابخانه‌ای که گنجینه‌ای از اسناد و کتاب‌های مرتبط با حوزه خلیج فارس را در دل خود جای داده است و منبع تحقیقاتی بسیار خوبی برای دانشجویان و محققان حوزه‌های مختلف به شمار می‌آید.
 
درویش‌نژاد رونمایی از تالیفات جدید پژوهشگران حوزه خلیج فارس را دیگر برنامه‌ این روز معرفی کرد و گفت: از مجموعه‌ای از کتاب‌ها و مقاله‌های جدید با موضوع خلیج فارس نیز در حاشیه روز خلیج فارس با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.
 
وی یادآور شد: تجلیل از اندیشمندانی که کتاب‌های آن‌ها از جمله آثار برگزیده کتاب سال خلیج فارس بودند نیز در ادامه برنامه‌های امروز انجام شد و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از این افراد تقدیر کرد. 
 

 

 

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای آتی بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.