تاریخ انتشار : شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۵

 

 

کتاب «هومیوپاتی برای گیاهان» به آموزش یکی از موثرترین روش‌های درمان ارگانیک برای گیاهان بیمار و آسیب‌دیده می‌پردازد.


«هومیوپاتی برای گیاهان» در آرشیو کتابخانه ملی ایران رونمایی شد

 

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(آتی بوک)، مراسم رونمایی از کتاب«هومیوپاتی برای گیاهان» با حضور کریستین ماوته نویسنده؛ جواد رسولی، مدرس دانشگاه و میلاد حسینیان، مدیر مسئول انتشارات اطلس، در تالار اجتماعات آرشیو کتابخانه ملی پیدایش برگزار شد.
 
در ابتدای این مراسم نویسندگان«هومیوپاتی برای گیاهان» به معرفی آن پرداختند و از اینکه پس از ترجمه این کتاب به نه زبان؛ جدیدترین و کاملترین نسخه آن به زبان فارسی منتشر شده ابراز خرسندی کردند.
در بخشی از این مراسم، دکتر جواد رسولی، مدرس دانشگاه با اشاره به مفهوم واژة فرهنگ و توسعه فرهنگی، اقدام مؤسسه فرهنگی و انتشارات اطلس پیدایش را قدمی ارزنده در تولید محتوای فرهنگی و نشر کتاب دانست و گفت: این اقدام بدون کمک بخش‌های دولتی و با ابتکار این انتشارات صورت گرفته، همسو با شاخص‌های توسعه فرهنگی است.

 
میلاد حسینیان، مدیر مسئول انتشارات اطلس پیدایش با بیان نحوه ترجمه، ویراستاری، آماده‌سازی و طراحی و چاپ و انتشار کتاب پایبندی این انتشارات را به رعایت قوانین بویژه کپی رایت یادآور شد: کتاب«هومیوپاتی برای گیاهان»  با رعایت تمامی قوانین نشر ملی و بین‌المللی منتشر شده است. وی توزیع بذر گیاهی متناسب با اقلیم ایران و کم‌نیاز به آب را به همراه این کتاب بصورت رایگان، حرکتی نمادین برای ادای سهمی این اقدام علمی فرهنگی به منظور ترمیم بخشی از آسیب‌هایی که به طبیعت وارد آمده، دانست.
 
خواننده کتاب«هومیوپاتی برای گیاهان» با مطالعه آن خواهد دانست که  هومیوپاتی از موثرترین روش‌های درمان ارگانیک برای گیاهان به حساب می‌آید.

 

 

امين

Iran, Islamic Republic of

۱۳۹۷-۰۲-۰۱ ۱۸:۲۵:۲۴

سمينار فوق العاده اي بود و تكرار نشدني و اميدوارم كه در اين راستا قدمهاي موثري برداشته بشه و مسئولين به فكر استفاده از اين علم و استفاده از شيوه هاي نويني كه در اروپا در حال استفاده هست بيفتند و تا از ديرتر نشده سلامتي رو به جامعه هديه بدن (۲۲۵۰۲۵)

 

سید جواد

United States

۱۳۹۷-۰۲-۰۱ ۱۸:۵۸:۴۲

واقعا روشی فوق العاده است

و ای کاش برای عملیاتی کردن این روش هر کس که می تواند اقدامی بکند ، کوتاهی نکند (۲۲۵۰۲۶)

 

روزبه

Iran, Islamic Republic of

۱۳۹۷-۰۲-۰۱ ۲۲:۵۰:۱۵

کتاب فوق‌العاده با ارزشی هست. این کتاب و گذراندن سمینار هومیوپاتی گیاهان باعث شد نگرش و دیدگاهم نسبت به گیاهان در غالب یک موجود زنده باز تر بشه و آگاه تر بشم نسبت به اینکه چقدر هومیوپاتی میتونه علاوه بر اینکه بر انسان ها و حیوانات اثر بخش باشه و سلامتی رو بازمیگردونه به گیاهان هم همین طور اتفاق رو ایجاد میکنه و چقدر میتونه اثرات سم و کودهای شیمیایی رو در کشاورزی رو کم کنه و هزینه کشاورزان رو پایین بیاره. امیدوارم که این روش درمانی بتونه بیشتر مورد توجه قرار بگیره. (۲۲۵۰۳۰)

 

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای آتی بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.