دانلود کتاب چکیده ای از کتاب کارآفرینی یا کارمندی ؟

امتیاز به این مطلب!


دانلود کتاب چکیده ای از کتاب کارآفرینی یا کارمندی ؟

دانلود کتاب چکیده ای از کتاب کارآفرینی یا کارمندی ؟

چکیده ای کوتاه از کتاب کارآفرینی یا کارمندی ؟
سال ها پیش تصمیم گرفتم کارآفرین شوم . ( البته آن موقع با کلمه کارآفرینی آشنا نبودم و بیشتر از کلمه کار آزاد برای کارآفرینی استفاده می شد . ) نمی دانستم از کجا باید شروع کنم ؟ به سراغ چند نفر از آشنایان که اصطلاحا کارشان آزاد بود رفتم و از آن ها سوالاتی پرسیدم که چگونه و از کجا شروع کنم ؟
آیا این کتاب به درد من می خورد ؟!
این کتاب دقیقا برای کسانی که وارد دنیای کارآفرین شده اند یا می خواهند بشوند نوشته شده است . این کتاب به درد کسانی که کارآفرینی یا کارآفرین ها را دوست ندارند نمی خورد .

کسانی که از کارمندی و زندگی معمولی لذت می برند نباید این کتاب را بخوانند ! اگر این کتاب اشتباهی به دست شما رسیده است آن را به کسی که به دردش می خورد بفروشید یا هدیه دهید .

این کتاب دقیقا نقطه شروع را برای شما مشخص می کند . به شما انگیزه کافی می دهد تا وارد دنیای کارآفرینی شوید . لازم نیست ریسک خیلی زیادی بکنید و تمام پل های پشت سرتان را خراب کنید . اول دنیای کارآفرینی را با هم بررسی می کنیم . اگر دوست داشتید آن را انتخاب کنید و در دنیای کارآفرینی زندگی کنید .

پرواز در دنیای کارآفرینی :

در این کتاب شما انگیزه و دلایل کافی برای شروع کارآفرینی پیدا می کنید . زمانی که تصمیم به شروع گرفتید کارهایی که برای ساخت قلمرو کارآفرینی خودتان باید انجام دهید یاد می گیرید . البته بیشتر آن ها را بلد هستید . برخی از آن ها یادآوری می شوند .

آموزش های این کتاب بر اساس تجربیات کارآفرینان مختلف و مشکلات رایجی که در زمان شروع کسب و کار اتفاق می افتند دسته بندی شده اند .

کتاب چکیده ای کوتاه از کتاب کارآفرینی یا کارمندی ؟ را مولف آن سبحان قاسمیان به وبسایت « تک بوک » اهدا نموده اند .

دانلود کتاب چکیده ای از کتاب کارآفرینی یا کارمندی ؟ از کلید زیر :

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : سبحان قاسمیان
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : ۱۲۳ کیلوبایت

منبع : www.takbook.com

رمز فایل : www.takbook.com


برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای آتی بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.