دانلود کتاب راهنمای سریع تکنیک رهایی ذهن AFT

امتیاز به این مطلب!

دانلود راهنمای سریع تکنیک رهایی ذهن AFT

دانلود کتاب راهنمای سریع تکنیک رهایی ذهن AFT

دانلود کتاب

قبل از مطالعه ی این کتاب و استفاده از آن باید مطالب زیر را بپذیرید :
می دانم که روش آسودگی جسم و روان ( ای اف تی ) برای تشخیص بیماری ، تجویز دارو یا درمان ناخوشی های جسمانی و روانی نیست . همچنین جایگزین مراقبت های پزشکی یا روان پزشکی هم نمی باشد . در این کتاب اصلا توصیه نمی شود که استفاده از هر گونه درمان پزشکی یا روان پزشکی را متوقف سازید . لذا هرگز به هیچ طریقی نویسنده یا مترجم را مسوول استفاده ی نادرست خود از محتویات کتاب حاضر نخواهم دانست و همواره کلیه مسوولیت ها در رابطه با یادگیری و به کارگیری روش « ای اف تی » بر عهده ی خودم خواهد بود .
اگر مطالب فوق را قبول ندارید مطالعه ی این کتاب را در همین جا متوقف سازید .

ریشه های AFT

ریشه های ای اف تی ، به پنج هزار سال پیش برمی گردند . در معابد شائولین و تائوئیست در چین باستان مسیر حرکت انرژی های نهفته بدن را که از طریق محورهایی در سراسر جاری بودند رسم نمودند .

دست آوردهای آقایان دکتر جورج گودهارت و دکتر راجر کالاهان ( پدید آورنده ی روش تی اف تی یا درمان با میدان فکری ) در شکل گیری ای اف تی نقش مهمی داشته اند . در اوایل دهه ی نود میلادی یکی از شاگردان دکتر کالاهان به نام گری کریگ ، که شخصیت جذابی هم داشت ، روش پیچیده ی تی اف تی را به حدی ساده کرد که عملا امکان استفاده از آن برای همگان و بر روی انواع مشکلات ذهنی ، احساسی و جسمانی ایجاد شد .

گری کریگ فارغ التحصیل مهندسی از دانشگاه استنفورد ، استاد ان ال پی و متخصص بهبود کارایی فردی می باشد .
تی اف تی را تنها می توان به کمک کاربران ورزیده ی آن مورد استفاده قرار داد . این روش بر ضربه زدن بر مجموعه ی پیچیده ای از نقاط واقع بر محورهای انرژی تکیه دارد .
ولی در روش گری کریگ می توان به سادگی بر همه ی نقاط واقع بر محورها به منظور برطرف ساختن هر مشکلی ضربه زد و لذا همواره نقاط به درستی تحریک می شوند …

دانلود کتاب راهنمای سریع تکنیک رهایی ذهن AFT ، از کلید زیر :

دانلود کتاب

نويسنده / مترجم : کارل داوسون/فرهاد فروغمند
زبان کتاب : فارسی
حجم کتاب : ۲٫۲ مگابایت

رمز فایل : www.takbook.com
برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای آتی بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.