Hiweb
بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمی


انگلیسی برای پژوهش آکادمیک: گرامر، کاربرد، و سبک
این کتاب راهنما بر اساس مطالعۀ گزارش‌ها و نامه‌های داوری از ویراستاران مجله در مورد دلایل رد مقالات نوشته‌شده توسط پژوهشگران غیربومی ناشی از مشکلات مرتبط با استفاده از کاربرد، سبک و گرامر زبان انگلیسی است. این کتاب بر خطاهای مرتبط با زبان انگلیسی حدود ۵۰۰۰ مقالۀ نوشته‌شده توسط نویسندگان غیربومی، ۵۰۰ چکیده توسط دانشجویان PhD، و بیش از ۱۰۰۰ ساعت تدریس به پژوهشگران در مورد چگونگی نوشتن و ارائه مقالات پژوهشی معطوف شده است.

«انگلیسی برای پژوهش آکادمیک: گرامر، کاربرد و سبک» جنبه‌هایی از کاربرد زبان انگلیسی را پوشش می‌دهد که معمولاً منجر به بروز مشکل برای پژوهشگران می‌شود: حروف تعریف (the ،a/an)، اسامی غیرقابل شمارش، زمان‌های فعل (مانند حال ساده، گذشتۀ ساده، حال کامل)، افعال معین، حالت معلوم در برابر مجهول، جمله‌واره‌های نسبی، مصدر در برابر حالت ingدار، حالت مالکیت، رشته‌هایی از اسامی، کلمات ارتباط‌دهنده (مانند in addition ،moreover)، کمیت‌سنج‌ها (مانند each در برابر every)، ترتیب کلمه، حروف اضافه، اختصارات، مخفف‌ها، اعداد و واحدهای اندازه‌گیری، نشانه‌گذاری، و هجی. به دلیل تمرکز روی خطاهای مخصوصی که به‌طور مکرر در مقالات نوشته‌شده توسط نویسندگان غیربومی رخ می‌دهد، لذا این کتاب یک راهنمای مطالعاتی ایده‌آل برای استفاده در دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی است.

کتاب‌های دیگر این سری عبارتند از:

• انگلیسی برای پژوهش آکادمیک: تمرین‌های گرامری

• انگلیسی برای پژوهش آکادمیک: تمرین‌های واژگان

• انگلیسی برای پژوهش آکادمیک: تمرین‌های نوشتاری

• انگلیسی برای نوشتن مقالات پژوهشی

• انگلیسی برای پژوهش آکادمیک: راهنمای معلمان

آدریان والورک بیش از ۳۰ کتاب در زمینۀ انگلیسی عمومی (انتشارات دانشگاه کمبریج، آموزشگاهی)، انگلیسی تجارتی ( انتشارات دانشگاه آکسفورد)، و انگلیسی علمی (اشپرینگر) تألیف کرده است. او چندین هزار دانشجوی PhD از تمام دنیا را در زمینۀ نوشتن و ارائه پژوهش‌شان آموزش داده است. همچنین آدریان یک سرویس ویرایش علمی را تحت عنوان (English for Academics به اختصار E4AC) راه‌اندازی کرده است.

حق تکثیر: مالکیت حقوقی این اثر در اختیار مترجم است.

● برای آگاهی یافتن از چگونگی مطالعه این کتاب، ویکی کتابناک را ببینید.

» کتابناکهای مرتبط:
The Complete Guide to Grammar and Style
English Sentence Analysis
English Grammar For Dummies

نسخه ها

حجم: ۶ مگابایت

دریافت ها: ۴۱۹۹

تعداد صفحات: ۲۶۳درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای آتی بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.