سپاه (3)

  • ۰۴ تیر ۱۳۹۷
  • ۸:۳۲

قضات با اعضای گروهک منافقین، قاطعانه برخورد کردند

سردار مطهری جانشین فرماندهی سپاه ثارالله استان کرمان با تاکید بر اینکه دشمن بدنبال تغییر جای شهید و جلاد است،گفت:قضات در اوایل پیروزی انقلاب قاطعانه با اعضای گروهک منافقین برخورد کردند.
رئیس کل دادگستری استان کرمان نیز در نشست مشترک با شورای فرماندهی سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ریشه در باورهای دینی واعتقادی مردم دارد،گفت: منافقین با ترور شهید بهشتی و ۷۲تن از خدوم ترین و موثرترین چهره های انقلاب سعی در اخلال در روند انقلاب را داشتند.
آقای یدالله موحد گفت: هفته قوه قضائیه فرصت مناسبی برای گرامیداشت یاد وخاطره شهدای عرصه عدالت وامنیت ودر راس آنها شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی پایه گذار نظام قضائی جمهوری اسلامی و تبیین جایگاه دستگاه قضاء وخدماتش است.
وی گفت: شهید بهشتی با نگاه تحولی وارد سیستم قضائی شد و توانست در مدت کوتاهی با نگاه به آینده در قوه قضائیه کادر سازی وساختارسازی نماید
وی تصریح کرد:به تناسب حجم ورودی پرونده ها امکانات ومنابع انسانی و فضای اداری دادگستری استان کرمان افزایش نیافته است
نماینده عالی دستگاه قضائی در استان کرمان خاطرنشان ساخت:قوه قضائیه بدلیل اتخاذ مواضع انقلابی و ایستادن در مقابل جریان نفوذ همواره مورد بغض وکینه دشمنان ملت ایران قرار می گیرد.
این مقام ارشد قضائی بیان داشت:در واقعه تلخ و دردناک هفتم تیر ماه ۱۳۶۰که گروهک تروریستی منافقین ،گروهکی کوردل و عامل سر سپرده نظام سلطه و استکبار جهانی باهدف براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی وشکست ملت انقلابی ایران با بمب گذاری در دفتر حزب جمهوری اسلامی در محل سرچشمه تهران واقدامی ددمنشانه وتروریستی ۷۲تن از بهترین یاوران امام وخادمان ملت ومسئولین بلند پایه را ازجمله آیت الله بهشتی که عهده دار ریاست قوه قضائیه بود به شهادت رساندند.
وی عنوان کرد:عوامل گروهک تروریستی نفاق با شیوه های ناجوانمردانه مانند بمب گذاری در مراکز بالغ بر ۱۷هزار نفر از مردم و مسئولین این کشور را ازجمله رئیس قوه قضائیه،رئیس جمهور،نخست وزیر،وزراء ،نمایندگان مجلس،ائمه جمعه وجماعات ،روحانیون برجسته کشور و شهروندان،زنان و کودکان بی گناه را در مقیاس گسترده به خاک وخون کشیده وجنایات علیه بشریت مرتکب شدند
وی افزود:با این وجود در طول عمر ننگین این گروهک تروریستی تحت چتر حمایتی کشورهای غربی که به دروغ و فریبکارانه مدعی مبارزه با تروریسم وداعیه دفاع از حقوق بشر دارندقرار گرفته اند.
وی با اشاره به اینکه تکلیف اصلی قوه قضائیه اقامه قسط وعدل مبتنی بر قانون وموازین شرعی است، گفت:قوه قضائیه به عنوان یک قوه مستقل پشتیبان حقوق فردی و اجتماعی مردم است و مسئول تحقق بخشیدن به عدالت و ناظر بر حسن اجرای قوانین ومتولی احیای حقوق عامه و گسترش عدل و آزادی های مشروع ملت است.

Share This Post

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای آتی بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.