27047

  • ۱۷ مرداد ۱۳۹۷
  • ۸:۴۴

رییس کل دادگستری استان کرمان تاکید کرد:خبرنگاران، مخلص ترین، صمیمی ترین و نقش آفرین ترین اقشار جامعه

رییس کل دادگستری استان کرمان از خبرنگاران شاید بتوان به  عنوان مخلص ترین ، صمیمی ترین و نقش‌آفرین ترین اقشار جامعه و افرادی کوشا در جهت ارتقای فرهنگ عمومی، جایگاه فرهنگی و سیاسی جامعه یاد کرد.
آقای یدالله موحد گفت: در دنیای امروز با توجه به شتاب و سرعت گردش اطلاعات و تحولات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی بر حسب ضرورت های اجتناب ناپذیر نقش کلیدی رسانه‌ها به هیچ عنوان کتمان پذیر و فراموش شدنی نیست همچنین در ایجاد بسترهای اطلاع رسانی و نیز تسهیل کننده رشد آگاهی و افکار عمومی جامعه در حوزه های مختلف نقش خبرنگاران قابل توجه است.
وی افزود : ۱۷ مردادماه روز خبرنگار با عظمت شهادت عجین شده است که نشان دهنده این است که حسن نیت به جامعه، اخلاص و فداکاری اساس و پایه ی خبرنگاری است و اصول اخلاقی حرفه روزنامه نگاری مقرر می‌دارد که روزنامه نگاران در هرمرحله و مقامی که باشند باید به خیر و مصلحت جامعه ایمان کامل داشته باشند.
این مقام قضایی گفت :در دوره‌ای که خبرنگاری یکی از ارکان آگاهی بخش و نقش آفرین در ساختار دهی و مهندسی فرهنگی، اجتماعی و فرهنگ عمومی در جامعه قلمداد می شود تجلیل و تبیین جایگاه خبرنگار ضروری است .
وی اظهار داشت : از خبرنگاران شاید بتوان به عنوان مخلص ترین، صمیمی ترین و نقش‌آفرین ترین اقشار جامعه و افرادی کوشا در جهت ارتقای فرهنگ عمومی ،جایگاه فرهنگی و سیاسی جامعه یاد کردو به عبارتی می‌توان گفت که مجاهدت و تلاش مخلصانه رسانه‌ها دیده شده است.
رییس کل دادگستری استان کرمان ضمن گرامیداشت ۱۷ مرداد روز خبرنگار و تبریک این روز به همه خبرنگاران اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع رسانی استان گفت:  از همراهی توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی از فعالیت های دادگستری استان کرمان قدردانی نموده و امید است در پناه ایزد متعال در تمامی شئونات زندگی و در راه اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی بر اساس آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سرافراز و سربلند باشید.

Share This Post

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای آتی بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.