index

  • ۱۱ مهر ۱۳۹۷
  • ۹:۰۰

دیداررئیس کل دادگستری استان با ۵۴ نفر از مددجویان تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان

 

 

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان کرمان گفت:در راستای حفظ حقوق شهروندی، آقای یدالله موحد،رئیس کل دادگستری استان با ۵۴ نفر از مددجویان تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان کرمان به صورت چهره به چهره دیدار کرد.
آقای اکبر افضلی با اشاره به اینکه در این دیدار قاضی شمس الدین، معاون دادستان مرکز استان نیز در معیت نماینده عالی دستگاه قضائی در استان کرمان حضور داشت،افزود:زندانیان مشکلات و درخواست‌های خود را از قبیل درخواست مرخصی، درخواست عفو و بخشودگی و آزادی مشروط را مطرح و دستورات قضائی لازم در این رابطه صادر و در چارچوب قانون راهنمایی‌ها و ارشادات لازم به آنها ارئه و همچنین در این دیدار به تعدادی از محکومین واجد شرایط  مرخصی اعطاء شد.
مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان کرمان گفت: با کمک های این انجمن در شش ماهه اول  سال جاری  بیش از ۱۲ میلیارد ریال به خانواده زندانیان کمک شده است.
آقای افضلی در حاشیه دیدار رئیس کل دادگستری با مددجویان تحت پوشش این انجمن اظهار داشت: این کمک ها شامل پرداخت مستمری ماهیانه و کمک بلاعوض به خانواده های نیازمند، کمک به زندانیان شاغل در واحدهای انجمن، خرید لوازم التحریر برای فرزندان مددجویان، توزیع سبد کالا ، پرداخت شهریه دانشگاه فرزندان مددجویان، برگزاری اردوی تفریحی، پرداخت آزادی تعداد ۱۱ نفر از زندانیان بدهکار مالی و … می باشند.
وی اظهار داشت: برای مستمری ماهیانه و کمک بلاعوض به خانواده های نیازمند مددجویان ۵ میلیارد و ۶۹ میلیون ریال پرداخت شده است.
مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان کرمان گفت: در آستانه ماه مهر و فصل بازگشایی مدارس ۵۰۰ بسته لوازم تحریر به ارزش ۵۷۰ میلیون ریال بین فرزندان نیازمند تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان توزیع شد.

Share This Post

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای آتی بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.