ccc

  • ۱۸ مهر ۱۳۹۷
  • ۷:۵۰

برگزاری یادواره یک هزار و ۳۱۹ شهید دانش‌آموز استان کرمان، در آبان ماه سال جاری

 

 

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از برگزاری یادواره یک هزار و ۳۱۹ شهید دانش‌آموز سراسر استان کرمان در آبان ماه سال جاری خبر داد.
آقای احمد اسکندری نسب در سومین جلسه ستاد شاهد استان، گفت: سیره و زندگانی شهدای دانش‌آموز الگویی برای زندگی فردی و اجتماعی نوجوانان است.
وی با بیان اینکه بهره گیری از شیوه زندگی شهدا برای دانش آموزان عامل سعادتمندی و عزت است، خاطرنشان کرد: حضور دانش آموزان در یادواره های شهدا و از این قبیل و اجرای این برنامه ها در زندگی شخصی به سعادت مندی آنها منجر خواهد شد و از مشکلات اجتماعی مصون می مانند.
آقای اسکندری نسب لزوم توجه به مدارس شاهد را لازم و ضروری دانست و گفت: بایستی فرزندان شهدا، ایثارگران و جانبازان در رتبه‌های بالای علمی قرار گیرند و انگیزه کافی برای ادامه تحصیل داشته باشند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با تاکید بر عملیاتی کردن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش ایجاد شور و نشاط در مدارس را از اولویت‌های کاری مدیران دانست و گفت: دانش آموزان شاهد با توجه به شرایط خاص که دارند باید با روحیه و نشاط فراوان در مدرسه حضور پیدا کنند.
وی حضور مشاوران در مدارس شاهد را ضروری دانست و اظهار داشت: مشاوران در مدارس بایستی بستری برای حمایت روحی دانش‌آموزان شاهد مهیا کنند که ایجاد روحیه و نشاط به طور قطع به پویایی و پیشرفت علمی در این دانش آموزان منجر خواهد شد.
آقای اسکندری نسب  از برگزاری یادواره یک هزار و ۳۱۹ شهید دانش آموز استان در آبان ماه سال جاری خبر داد و گفت: ایجاد شرایط و محیطی عینی برای ترویج فرهنگ ایثار، جهاد، مقاومت و شهادت و معرفی شهید فهمیده و شهدای دانش آموز استان و مناطق یکی از اهداف مهم برگزاری این یادواره شهدا است.
برپایه این گزارش سومین جلسه ستاد شاهد آموزش و پرورش استان کرمان با حضور احمد اسکندری نسب مدیر کل آموزش و پرورش استان، سردار حسنی سعدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و جمعی از اعضای شورای معاونان و مدیران و روسای ادارات داخلی اداره کل در محل سالن کنفرانس اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان برگزار شد.

Share This Post

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای آتی بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.