749582

  • ۱۴ شهریور ۱۳۹۷
  • ۷:۲۹

برگزاری رزمایش« اقتدار عاشورایی» با شعار وحدت، ایستادگی و پیشرفت

 

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول‌ الله (ص) ۲ در ۲۴ شهریورماه با استعداد ۴۰ گردان بیت المقدس در استان کرمان با شعار وحدت، ایستادگی و پیشرفت برگزار می شود.
سردار غلامعلی ابوحمزه در نشست خبری به مناسبت رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص) ۲ افزود: مردم ثابت کرده اند در همه عرصه ها از اسلام، ولایت و ارزش های خود یک قدم عقب نمی نشینند.
وی تصریح کرد: مردم از اصل نظام، انقلاب و ولایت فقیه به هیچ وجه کوتاه نمی ‌آیند هر چند که کمبودها و مشکلاتی وجود دارد و بخش اعظم این مشکلات به مسائل داخلی برمی گردد.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به ضعف روحیه مطالبه گری در جامعه تاکید کرد: باید مسئولان در راستای رفع مشکلات مردم گام بردارند و پاسخگو باشند و این مهم جز با مطالبه‌ گری محقق نخواهد شد.
وی اظهار داشت: سپاه همواره اعتقاد دارد که می ‌توان با استفاده از ظرفیت مردم، مشکلات اقتصادی و اشتغال را رفع کرد.
سردار ابوحمزه گفت: ۳۵۰ گروه جهادی در استان کرمان در قالب قرارگاه خدمت رسانی و محرومیت‌ زدایی از نهم تا ۲۹ شهریور با اولویت حاشیه شهرها خدمت رسانی را آغاز کرده اند.
وی با اشاره به تشکیل بسیج سازندگی بیان کرد: در این حوزه
تلاش های خوبی برای خدمت رسانی در عرصه عمرانی، فرهنگی، پزشکی، اقتصاد مقاومتی، معیشت و غیره با هدف کمک به دستگاه های متولی انجام شده است.
فرمانده سپاه ثارلله استان کرمان اظهار داشت: رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول‌ الله (ص) ۲ در ۲۴ شهریورماه با استعداد ۴۰ گردان بیت المقدس در استان کرمان با شعار وحدت، ایستادگی و پیشرفت برگزار می شود.
وی ادامه داد: هماهنگی، آمادگی و وحدت فرماندهی در این رزمایش توسط گردان ها تمرین می‌ شود و پشتیبانی از گردان های امام
حسین (ع) و ایجاد امنیت در کنار سایر نیروها از وظایف گردان های بیت المقدس است.
سردار ابوحمزه گفت: همچنین همزمان با هفته دفاع مقدس، ۳۰ هزار نفر از نیروهای بسیجی در استان فراخوانده می شوند و در همایش اقتدار عاشورایی در محل مصلی امام علی (ع) کرمان شرکت می کنند.
وی با بیان اینکه بیش از یک میلیون نیروی بسیجی در استان کرمان فعالیت دارند تاکید کرد: نشان دادن اقتدار نظامی به دشمنان و ایجاد امید در بین مردم را از اهداف رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص) ۲ است.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان اظهار داشت: رسانه ها پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند و هر چه تعامل بین رسانه ‌ها و مسئولان بیشتر باشد، موجب پیشرفت جامعه خواهد شد.

Share This Post

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای آتی بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.