تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۱

, مترجم : مریم سیفی‌پور

 

 

قرار است کتابی از وندی شرمن، معاون سیاسی وزارت خارجه پیشین امریکا با عنوان «برای افراد ضعیف ممنوع، درس‌هایی از شجاعت، قدرت و مقاومت» در ماه سپتامبر سال جاری منتشر شود که شرمن در آن از خاطرات روزهای حضورش در وزارت امور خارجه امریکا رازهایی را برملا خواهد کرد.


انتشار خاطرات وندی شرمن از مذاکرات هسته‌ای با ایران

 

 به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(آتی بوک) به نقل از انتشارات پابلیک افرز-وندی شرمن، معاون سیاسی پیشین وزارت امور خارجه امریکا و مذاکره‌کننده ارشد امریکا در مذاکرات هسته‌ای (گروه ۱+۵ با ایران) خاطرات خود را در کتابی با عنوان «برای افراد ضعیف ممنوع؛ درس‌هایی در شجاعت، قدرت و مقاومت» در ۲۵۶ صفحه و از سوی انتشارت پایلیک افرز روانه بازار خواهد کرد.

دیپلمات برجسته امریکایی، در این کتاب که قرار است در ماه سپتامبر سال جاری منتشر شود، قصه‌گویی‌های شخصی را با بینش حرفه‌ای در می‌آمیزد تا به خوانندگان نشان دهد که چگونه ارزش‌های دیپلماتیک مانند شجاعت، مقاومت و احساس همدردی در دل زندگی‌های شخصی کارکردی مشابه خواهند داشت. هنر دیپلماسی به شجاعت، مقاومت و فراتر از همه آن‌ها به اصالت و درستی نیاز دارد. شرمن در این کتاب با بحثی که پیش می‌کشد ثابت می‌کند که همه ما می‌توانیم این ویژگی‌ها را در زندگی خود به کار ببریم.

معاون پیشین وزارت خارجه ایالت متحده امریکا، در این کتاب داستان‌هایی از زمان ماموریت‌اش در وزارت امور خارجه و مذاکرات درباره مهم‌ترین مسائل مربوط به زمانه ما به عنوان تنها زن موجود در اتاق مذاکرات را به همراه داستان‌هایی از زندگی شخصی‌اش نقل می‌کند تا نشان دهد چطور تجربیات شخصی ما بر زندگی حرفه‌ای ما تاثیر می‌گذارد. او در بخش‌هایی از این کتاب می‌نویسد : «زمانی در مذاکرات موفق‌تر عمل خواهیم کرد که به جای این‌که بر نیرنگ و فریب‌کاری تکیه کنیم، بر خود اصیل و واقعی‌مان اعتماد داشته باشیم و به مهارت‌هایی که در خلال تجربیات بدست می‌آوریم.»

این کتاب خونندگان را به دنیای دیپلماسی بین‌المللی و به درون ذهن یکی از تاثیرگذارترین مذاکره‌کنندگان سیاسی می‌برد و آشکار می‌کند که موفقیت در سایه شجاعت، توانایی برای ساختن زمینه‌ مشترک، درک طبیعت و استفاده از قدرت، شدنی است.

 

 

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای آتی بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.