​فروش کارت‌پستال به نفع زلزله‌زدگان سرپل ذهاب

 

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۱

 

 

غرفه فروش کارت پستال به نفع زلزله‌زدگان سرپل ذهاب، با عنوان «زلزله و آوار» شامل نقاشی‌های بهنام نوروزی در مناطق زلزله‌زده در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران افتتاح شد.


آغاز کار غرفه زلزله و آوار در نمایشگاه کتاب تهران

 

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (آتی بوک)، غرفه «زلزله و آوار» شامل فروش کارت پستال به نفع زلزله‌زدگان سرپل ذهاب دربردارنده نقاشی‌های بهنام نوروزی با حمایت موسسه خانه کتاب در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران فعالیت خود را آغاز کرد.
 
مراسم افتتاح این غرفه با حضور نیکنام حسینی‌پور؛ مدیرعامل خانه کتاب و غلامرضا تاجگردون؛ نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی و جمعی از هنرمندان گچساران عصر روز سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه انجام شد.
 
بهنام نوروزی بعد از زلزله کرمانشاه به روستاهای اطراف سرپل ذهاب رفت و در روستاها به مردم زلزله‌زده کمک و زندگی با آن‌ها را تجربه کرد. حاصل زندگی در کنار زلزله‌زدگان خلق نقاشی عظیمی به متراژ حدود ۱۸ متر در ۲۱۰ سانتی‌متر در هفت پرده بود که در آوار و کنار زلزله‌زدگان کشیده شده است. این مجموعه، شامل هفت کارت‌پستال از بخش‌هایی از نقاشی‌ها است که فروش آن صرف کمک به آسیب‌دیدگان زلزله کرمانشاه می‌شود.
 
غرفه «زلزله و آوار» در کنار غرفه کارنامه نشر از در ورودی مترو بهشتی قرار دارد.
 
سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تا ۲۲ اردیبهشت از ساعت ۱۰ تا ۲۰ در مصلای امام خمینی (ره) برپا است.

 

 

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای آتی بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.